Tagasi: [ SPORT.ERR.EE põhilehele ] [ SPORT.ERR.EE suusaportaali ]
Karujärve Tervisespordi Keskus

Raja info (viimati uuendatud 08:29 03-02-2014):
Ilmaolud on endiselt heitlikud, proovime hoida rada sula-külma vaheldumisele vaatamata sõidetavana. Klassikajälge lähiajal ei saa olema, sest lund on juurde vaja. Vabastiili saab julgelt sõita, aga silmad tuleb siiski lahti hoida, sest mõnes kohas on liiva väljas. Garaazidepealseid tõuse on soovitav alt ümberpõikega vältida.

NB! 8. veebruarile plaanitud Saaremaa Suusamaraton on edasi lükatud 2. märtsile. Vaatamata hetkel sõidetavale rajale, on ilmaprognoos ebakindel ja enamik Saaremaa harrastajaid pole veel sel talvel suuski jalga saanudki.

---------------------------------------------------------------------------
Karujärve suusaradu hooldab MTÜ Karujärve Tervisespordi Keskus, mis on vabatahtlike ühendus ning radade hooldus käib meie vabast ajast ja töötasu täna kellegile ei maksta. Kuna tegu ei ole kinnise klubiga, siis kõik inimesed on teretulnud kaasa lööma! Soovijad võtku kontakt e-mailile ühendust!
Radade hooldamise graafiku koostame jooksvalt vastavalt ilmaoludele, traktoristide hõivatusele ja nädalavahetuse lähenemisele. Keset lumesadu me reeglina välja ei sõida, vaid laseme lumel lõpuni sadada, üldjuhul toimuvad hooldused pärastlõunasel ja õhtusel aja, et rada saaks öösel taheneda. Kui rajale on sadanud paar sentimeetrit värske lund, aga põhjad on tugevad, ei ole see alati põhjuseks välja sõita.

SUUSARADADELE JÕUDMISE JUHISED(KURESSAAREST):
http://goo.gl/maps/irYTc

Suusarajad: 2; 3; 5; 10 km
Rollerirada: ei ole
Valgustatud rada: ei ole
Aadress: Pargi 2, Kihelkonna vald, Saaremaa
Kontakt: MTÜ Karujärve Tervisespordi Keskus
Kontakt e-mail: karutervis@gmail.com
Kodulehekülg: -

Pilte suusaradadelt:

Uuendatud lumeinfo aadressil: terviserajad.ee