otsi
Suusaportaal -- sport.err.ee/suusk Jalkaportaal -- sport.err.ee/jalgpall
SPORDISAATED
UUDISED
NÄDALA SPORTLANE
LUGEJA KÜSIB
AUTORILOOD
PILDINURK
BC Kalev/Cramo esitles uusi mängijaid ja hooaja plaane
02.08.2006 21:40

Korvpalli Eesti meister BC Kalev/Cramo esitles kolmapäeval uusi mängijaid, kellega on algavaks hooajaks juba leping sõlmitud. Meeskonna peatreenerina alustab tööd serblane Veselin Matic.

Kalevil õnnestus uueks hooajaks meeskonda tugevdada nelja Eesti koondislasega. Valmo Kriisa naases Hollandist, Tanel Sokk ja Gregor Arbet tulid Kalevisse Nybitist ning viimati lisandus meeskonna nimekirja Kristjan Kangur, kes kaks eelmist hooaega mängis Saksamaal.

Kanguri sõnul aitasid otsusele kaasa tugevad mängud Balti liigas ja eurosarjas, kus on end võimalik ülejärgmist hooaega silmas pidades näidata.

Eesti korvpallurite naasmises kodumaale näeb uus peatreener Veselin Matic märki sellest, et Eestis on otsustatud senisest tõsisemalt klubikorvpallile panustada. Just see oli Matici enda sõnul üks peamisi Eestisse tuleku põhjusi.

„Parimad mängumehed on Eestis tagasi ja see tõi ka mind siia. Ambitsioonikus on minu jaoks
esmatähtis kõiges. Kui on olemas entusiasm ja ambitsioonid ja ma näen, et siin on nad olemas - siis on kõige tähtsamad asjad paigas,“ tunnistas Matic. „Ootan sellist suhtumist kõigi poolt, kellega ma koos töötan.“

Meeskond pole uueks hooajaks veel täielikult komplekteeritud, sest kavas on ka palgata kaks kuni kolm välismängijat. Klubi rahakott peaks võimaldama leida kõrgema tasemega mängumehi, kui eelmisel hooajal.

BC Kalev/Cramo presidendi Ivar Valdmaa sõnul pole koosseisu tugevnedes mõtet keskpäraseid võõrleegionäre meeskonda tuua.

Kalev tahab uuel hooajal jõuda Balti Liigas kuue parema hulka, FIBA eurosarjas teise ringi ja Eesti meistrivõistlustel finaali. See on miinimumeesmärk.

ETV SPORT


Seotud rubriik: Korvpall02.08.2006 teised uudised
VIDEOKLIPID
GALLUP
Milline eelmise nädala spordisündmus enim korda läks?
Baruto heitlused Natsu-bashol
FC Flora karikavõit jalgpallis
Kalev/Cramo võit korvpalli Meistriliigas
Kevin Korjuse võit vormel Renault 3.5 etapil
Manchester Unitedi ja FC Barcelona tiitlid vastavalt Inglismaal ja Hispaanias
Marek Niidu hiilgavad jooksud USA-s
Nikolai Novosjolovi poolfinaali jõudmine MK-etapil
Soome tulek jäähoki maailmameistriks
Midagi muud
Kokku vastanud: 1381

SOTSIAALVÕRGUSTIKUD
SPORDIVIKTORIIN
All-litsentsimine | Kasutustingimused